V roku 2013 sme pre Vás otvorili novú pivnicu. Nachádza sa v okrajovej časti Pezinka v tichom prostredí. Vykopaná bola do hĺbky 6 metrov. Je klenbového typu a celá je postavená z kameňa, čo dodáva priestoru zvláštnu atmosféru.

Takéto miesto je priam ideálne pre Vaše rodinné oslavy, priateľské posedenia pri dobrom jedle a samozrejme, keďže sme vinársky kraj aj pri dobrom víne.

V pivnici ponúkame všetky možné domáce dobroty ako napr. spomínané pečené  prasiatka,

husacie hody, lokše,ale aj klasické jedlá, len aby sme vyhoveli Vaším požiadavkám.

Pre milovníkov vína máme pripravenú aj malú vínotéku, kde prezentujeme predovšetkým vína od vinárov z Pezinka a blízkeho okolia. Aj náročnejší znalci vína si prídu na svoje.

Pivnica je štýlovo zariadená s kapacitou cca 50 ľudí. Dekorácie z oblasti vinárstva,ktoré sa nachádzajú v exteriéri aj interiéri pivnice dotvárajú celkovú atmosféru. V zimnom období je vykurovaná podlahovým kúrením, takže u nás sa budete cítiť vždy príjemne.

Máme k dispozícii aj veľké parkovisko.

Zatiaľ ponúkame služby len na objednávku. Stačí zavolať a príjemné priestory, osvedčená domáca kuchyňa a milý personál sú pripravení vyhovieť Vaším požiadavkám.

Tešíme sa na Vašu návštevu.

Našu kamennú pivnicu si ľudia často spajajú len s pečenými prasiatkami. My Vám však okrem tejto dobroty vieme ponúknuť aj niečo iné.

 Dokážeme pripraviť všetky tradičné aj netradičné jedlá ako v ktorejkoľvek reštaurácii. Samozrejme aj pre vegetariánou,bezlepkové atď.Ponúkame predjedlo, polievky,hlavné jedlá, dezerty, šaláty proste všetko, čo patrí k poriadnej oslave. Čo sa týka nápojov máme taktiež širokú ponuku za prijatelné ceny. Pre Vás, ktorí uvažujú usporiadať oslavu v našej kamennej pivnici ,máme tu zopár organizačných podmienok.

SPOKOJNOSŤ NAŠICH KLIENTOV JE PRE NÁS PRVORADÁ

ďakujeme

Ďakujeme, za výborné jedlo a skvelú komunikáciu.
Adriana V.
Výborne víno, prastiako bolo vinikajúce. Určite prídeme aj nabudúce.
Dušan M.
Dakujeme, za prípravu oslavy. Boli sme veľmi spokojný.
Eveline A.
Ked svadbu alebo oslavu tak jedine u Vás v Kamennej Pivnici.
Richard S.
Objednali sme si od Vás lokše a bolo vynikajúce.
Simona N.
Rýchle dodanie, výborna komunikácia, skvelé Prasiatko a lokše
Viktor V.